Yusuf Yazıcı attı, kupon geldi… 2 maçta tam 207.03 oran yakaladı!

Misli üyelerinin kupon paylaşımı ve yorum yaptığı aynı zamanda puanlar kazandığı Misli Arena’da, bir Misli kullanıcısı kuponunu diğer üyelerle paylaştı. Süper oran farkıyla tüm Misli üyeleri gibi seçili etkinliklere daha yüksek oranlarla oynayabilen kullanıcı, 2 maçtan oluşan 207 oranlı bir kupon oluşturdu.

İki maça da “İlk Yarı ve Maç Sonucu” oynadı…

İki karşılaşmaya da “İlk Yarı ve Maç Sonucu” oynayan üyemiz Yunanistan – Fransa karşılaşmasında ilk yarıyı Fransa’nın kazanacağı, ikinci yarıdaysa beraberlik sağlanacağını tahmininde bulundu. Galler -Türkiye karşılaşmasında ise ilk yarıyı Galler’in kazanacağını ve yine ikinci yarıda da beraberlik sağlanacağı tahminine kuponunda yer verdi.

Yunanistan – Fransa karşılaşmasının ilk yarısını Fransa önde bitirirken, maçın ikinci yarısında Yunanistan 5 dakikada 2 gol atarak öne geçti. 74. dakikada Fofana’nın golüyle skor eşitlendi. Galler – Türkiye karşılaşmasının ilk yarısı ise 1-0’lık skorla biterken, maçın ikinci yarısında Millilerimiz Yusuf Yazıcı’nın 70. dakikada attığı penaltı golüyle skoru eşitledi.

Maçların ikinci yarılarında Fransa ve Türkiye’nin maçta beraberlik yakalamalarıyla üyemiz bu maçlarda sırasıyla 15.45 ve 13.40’lık oranlar yakaladı. Tüm tahminleri doğru gelen Misli üyemiz büyük bir sevinç yaşadı.

Misli üyesi böylece 300 TL yatırdığı kuponla 54 bin 364 TL kazanmış oldu. Üye, bu kuponuyla Misli Arena’da günün “En İyi 20” kuponu arasında yer aldı.

Eğer ben daha iyisini yaparım diyorsanız Misli’ye üye olarak Misli Arena’da kuponlarınızı paylaşabilir, iddaa bilginizi konuşturarak “Krallar” arasındaki yerinizi alabilir ve Arena puanları kazanabilirsiniz.

İşte Misli üyesinin Misli Arena’da hem kazandığı hem de kazandırdığı o kupon…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x