‘Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Boşanıyor’ İddiası! Eşi Nevbahar Koç Neden Paris’e Gitti?

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç ve eşi Nevbahar Koç’un boşanacağı iddiası son zamanlarda medyada kendine çokça yer buldu. Ali ve Nevbahar Koç çifti ise sessizliğini koruyor.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç’un eşi Nevbahar Koç kimdir?

Nevbahar Koç, 10 Mart 1972 doğumlu. Annesi Türkiye Güzellik Kraliçesi olan Afet Tuğbay, babası ise AND Film’in patronu Turgut Demirağ’dır. İlk ve orta eğitimini Amerika’da tamamladı. 1996 yılında Los Angeles Loyola Marymount Üniversitesi güzel sanatlar lisans programından mezun oldu.

Nevbahar Demirağ, ABD’de ekonomi eğitimi alırken Ali Koç’la tanıştı.

Koç çifti, Nevbahar Demirağ ABD’nin Houston Texas eyaletinde Rice Üniversitesi’nde Ekonomi ve İş İdaresi eğitimi alırken tanıştı.

Ali Koç ve Nevbahar Demirağ çifti sürpriz bir nikah ile dünya evine girmişti.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç ve Nevbahar Demirağ, 2005 yılında meydadan uzak, sessiz sedası nikah kıymışlardı.

Boşanma iddiaları son zamanlarda gündemde yerini aldı. Pek çok haber sitesi ve sosyal medya sayfası bu konuya ilişkin iddialar ortaya koydu.

Ortaya koyulan iddialarda ana konu Nevbahar Koç’un tek başına Paris’e gitmesiydi.

‘Ali Koç Boşanıyor’ iddiası! Eşi Nevbahar Koç sürpriz biçimde tek başına Paris’e gitmişti.

Sabah yazarı Bülent Cankurt’un aktardığı konuya ilişkin haberde, ‘Nevbahar Koç 1 haftadır Paris’teydi. Herhalde bu dedikodular ondan çıktı ama Nevbahar hanım zaten eşi Ali Koç’un yoğunluğu nedeniyle genelde tek geziyor.’ açıklamasında bulundu.

İddialarını sıralayan Bülent Cankurt aralarının limoni olduğunu belirtti.

Cankurt devam eden yazısında, ‘Aileye yakın bir kaynaktan öğrendim. Araları biraz limoniymiş. Sebebi de Nevbahar Koç’un ihmal edildiğini düşünmesiymiş.’ diyerek ekledi.

Ali Koç’un tek gündeminin Fenerbahçe oluşu da aralarının limoni olmasına neden olduğu iddialar arasındaydı.

İlgili haberde yer alan ve Koç ailesinden alınan duyumlar boşanma iddiaların nedenini açık hale getiriyor. Haberde, ‘Nevbahar Koç’un rahatsız olduğu bir durum var. Ali Koç’un tek gündemi Fenerbahçe. Başarıya fazlasıyla odaklanmış durumda. Bu yüzden Nevbahar Koç eşinin kendisini ihmal ettiğini düşünüyor.’ cümleleri yer aldı.

“Ali Koç eşinin gönlünü almasını bilir. Benden söylemesi…”

Bülent Cankurt yazısına, ‘Arada bir birileri ortaya ‘boşanıyorlar’ diye bir bomba bırakıyor! Ali Koç eşinin gönlünü almasını bilir.’ diyerek son verdi.

Ali Koç ise sessizliğini koruyor. Boşanma iddiaları sık sık gündeme gelse de Fenerbahçe Başkanı Ali Koç bu iddialara henüz bir açıklık getirmedi.

Bundan önce de Ali Koç ile eşi Nevbahar Koç’un aralarıının bozuk olduğu, boşanacakları iddiaları medyada kendine yer bulmuştu. Ancak hem Ali Koç hem de eşi bu konuda oldukça ketum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x